Skokové sedlo Acavallo Guttuso NEW

NEW

ACAVALLO - Sedlová divize - informace, návody, popisy

Prémiové anilinové full-grain celokožené skokové sedlo se dvěma vrstvami telecí kůže. Provedení v černé barvě s vlněnými polštáři. Velikost posedlí 17,5"/ 44 cm. Komora nastavitelná díky unikátnímu Acavallo MAG systému, který jezdci dovolí si sedlo uzpůsobit dle anatomie svého koně a upravit si náležitě polohu komory, dá se dokonce seřídit i jakmile jezdec nasedne. Středně hluboké posedlí dovolí jezdci najít a udržet optimální pozici a rovnováhu během všech fází ježdění a skákání, podporuje přirozenou skokovou techniku koně. Úzké posedlí bylo speciálně navrženo, aby udrželo požadovaný blízký a stálý kontakt s koněm. Kostra sedla je vyrobena ze smíšeného nylonu (plast- syntetický polymer, syntetické vlákno vyrobeno přímo z uhlíku, vody a vzduchu), je tedy elastická a pohybuje se přirozeně s koněm, vytvarované kolenní a stehenní opěrky.

Acavallo se pyšní mnohaletou zkušeností a prací s profesionály, uvědomuje si, jakou důležitost mají plece a svaly pro pohyb koně. Sedlo disponuje velkými anatomickými polštáři, které zajistí maximální pohodlí. Použitý materiál je přírodní a hypoalergenní. Dokážou se přizpůsobit, absorbovat napětí z každodenní práce a tlak, který se objevuje během všech fází pohybu. 

Sedla mají na zadní rozsoše gumový pásek, která má dvojí funkci: 1. garantuje větší ochranu v zadní části sedla (citlivější oblasti k poškrábání a oloupání) a 2. dává Acavallo sedlu originální a nezaměnitelný charakteristický vzhled.


Acavallo MAG system ® (Micrometer Adjustable Gullet System MAG= na mikrometr nastavitelný komorový systém). Nová revoluční technologie s nastavením a úpravou šíře přední rozsochy. Za použití speciálního MAG klíče se upraví šířka komory podle proporcí (kohoutku) Vašeho koně. Středový mechanismus uvnitř komory dovolí jezdci upravit sedlo dle anatomické stavby koňského těla.


Návod- seřízení pouze pomocí čtyř jednoduchých pohybů:

1. Vložte imbusový MAG klíč,

2. Otočte po směru hodinových ručiček (uslyšíte cvaknutí),

3. Upravte dle vlastní velikost komory,

4. Otočte proti směru hodinových ručiček.

Doporučuje se zprvu neutahovat napevno, pár minut v sedle jezdit, aby se usadilo a až poté dotáhnout.

45 500,00 Kč