O nás a naše nabídka 

Mé jméno je Markéta Lajvrová a už od mala jsem obklopená koňmi a nekonečnou láskou k nim, která mě zavedla na cestu touhy po objevení co možná největšího komfortu pro mé koně. Po létech hledání informací a učení se, jsem rozhodla se o mé zkušenosti podělit s vámi.
Kolem koní se pohybuji téměř 25 let a přímo problematice sedel se věnuji od roku 2007. Mohu vám tedy nabídnout bohaté zkušenosti při hledání toho správného sedla pro vašeho koně i pro vás, protože sedlo musí vždy pasovat oběma, aby splňovalo svůj účel.
V problematice sedel se neustále vzdělávám, ať už z odborných publikací či kurzů. Mezi poslední patří  dvoudenní kurz o Asymetrii a pasování sedel s Georgie Welge (elitesaddlefit.com) v roce 2023.
Přestat se vyvíjet a postupovat dopředu znamená v jezdectví začít couvat. 
Aktuálně plním rodičovské povinnosti a z toho důvodu nabízím poradenství ohledně sedel z mé nabídky hlavně na dálku. Spolupracuji ale se sedláři z rucnezkuze.cz, kteří mohou s mými sedly přijet přímo k vám do stáje, sedla vyzkoušet, napasovat i upravit dle potřeb koně.  Dále je i možné přijet s vaším koněm ke mě, kde můžete vyzkoušet všechna sedla z nabídky. Náš areál disponuje pískovou jízdárnou 30x60 m, kde je možné sedlo plnohodnotně otestovat. 
Mezi mé služby patří prodej, výkup či výměna použitých i nových jezdeckých sedel a jezdeckých potřeb. Jsem oficiálním prodejcem značek Waldhausen, Wintec, Acavallo a jejich dceřiných značek jako jsou např. Star, ELT, Supreme a pod.
NÁHLED DO NABÍDKY