O nás a naše nabídka 

Mé jméno je Markéta Lajvrová a už od mala jsem obklopená stádem koní a nekonečnou láskou k nim, která mě zavedla na cestu touhy po objevení co možná největšího komfortu pro mé koně. Po létech hledání informací a učení se, jsem rozhodla se o mé zkušenosti podělit s vámi.
Kolem koní se pohybuji téměř 28 let a problematice sedel se věnuji od roku 2007. Mohu vám tedy nabídnout bohaté zkušenosti při hledání toho správného sedla pro vašeho koně i pro vás, protože sedlo musí vždy pasovat oběma, aby splňovalo svůj účel.
V problematice sedel se neustále vzdělávám, ať už z odborných publikací či kurzů a pod. Mezi poslední patří  celovíkendový kurz o Asymetrii a pasování sedel s Georgie Welge (elitesaddlefit.com) v březnu 2023.
Řídím se krédem - Přestat se vyvíjet a postupovat dopředu znamená v jezdectví začít couvat. 
Aktuálně plním své rodičovské povinnosti a z toho důvodu nabízím poradenství ohledně sedel z mé nabídky pouze na dálku. Není tedy možné se sedly dojet k vám do stáje. Je ale možnost přijet s vaším koněm k nám, kde je možnost vyzkoušení všech sedel z nabídky. Náš areál disponuje pískovou jízdárnou 30x60 m, kde je možné sedlo plnohodnotně zkusit. 
Mezi mé služby patří prodej, výkup či výměna použitých i nových jezdeckých sedel a doplňků k nim. Jsem oficiálním prodejcem značek Waldhausen, Wintec, Acavallo a jejich dceřiných značek jako např. Star, ELT, Supreme a pod.)


NÁHLED DO NABÍDKY