Drezurní sedlo Acavallo Leonardo

NEW

ACAVALLO - Sedlová divize - informace, návody, popisy

Sedlo Leonardo s jednou bočnicí je vyrobeno z dvojité telecí kůže. Hluboké posedlí spolu s vysokými opěrkami po celé délce bočnice dává pocit, že u koně cítíte i ten nejmenší pohyb.
Díky zvláštnímu složení nylonu a uhlíkového stromu je sedlo schopné se při každém pohybu formovat a přizpůsobit se tak potřebám jezdce. 
Díky speciálnímu složení syntetické kostry je toto sedlo schopné dokonale sledovat pohyb koně a přizpůsobit se tak potřebám jezdce.
Další důležitou a revoluční funkcí kostry je systém MAG (Micrometer Adjustable Gullet), který jezdci dovolí si sedlo uzpůsobit dle anatomie svého koně a upravit si náležitě polohu komory, dá se dokonce seřídit i jakmile jezdec nasedne.
Polštáře vycpané vlnou navržené tak, aby byly trvanlivé, pomáhají absorbovat nárazy a činí sedlo obzvláště pohodlným jak pro jezdce, tak pro koně. 

Acavallo se pyšní mnohaletou zkušeností a prací s profesionály, uvědomuje si, jakou důležitost mají plece a svaly pro pohyb koně. Sedlo disponuje velkými anatomickými polštáři, které zajistí maximální pohodlí. Použitý materiál je přírodní a hypoalergenní. Dokážou se přizpůsobit, absorbovat napětí z každodenní práce a tlak, který se objevuje během všech fází pohybu.

Sedla mají na zadní rozsoše gumový pásek, která má dvojí funkci: 1. garantuje větší ochranu v zadní části sedla (citlivější oblasti k poškrábání a oloupání) a 2. dává Acavallo sedlu originální a nezaměnitelný charakteristický vzhled.

Acavallo MAG system ® (Micrometer Adjustable Gullet System MAG= na mikrometr nastavitelný komorový systém). Nová revoluční technologie s nastavením a úpravou šíře přední rozsochy. Za použití speciálního MAG klíče se upraví šířka komory podle proporcí (kohoutku) Vašeho koně. Středový mechanismus uvnitř komory dovolí jezdci upravit sedlo dle anatomické stavby koňského těla.

Provedení v černé barvě s vlněnými polštáři.

Velikosti posedlí:

  • 16,5 "/ 42 cm
  • 17 "/ 43 cm
  • 17,5 "/ 44 cm
  • 18 "/ 46 cm

Sedlo na objednávku - skladem u výrobce. 

53 000,00 Kč